Stypendium Rockwell Automation dla Maksymiliana Maślanki!

Data: 22.06.2024 Kategoria: Komunikaty

Maksymilian Maślanka, student Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego, został laureatem prestiżowego stypendium Rockwell Automation. To wyróżnienie przyznawane jest studentom, którzy wyróżniają się wybitnymi osiągnięciami akademickimi, zaangażowaniem w projekty badawcze oraz aktywnością na rzecz społeczności akademickiej.

zdjecie_whatsapp_2024-06-22_o_074314_fcd05fed.webp

Rockwell Automation to globalny lider w dziedzinie automatyki przemysłowej, który wspiera rozwój młodych talentów poprzez programy stypendialne, umożliwiając studentom dalsze doskonalenie swoich umiejętności i zdobywanie cennego doświadczenia.

Co daje stypendium?

• wsparcie finansowe,
  • napisanie pracy dyplomowej pod okiem mentora,
  • możliwość przeprowadzenia badań i testów na sprzęcie i oprogramowaniu wykorzystującym najnowsze technologie,
  • możliwość odbycia stażu w Rockwell Automation.

Tak więc stypendium jest nie tylko formą wsparcia finansowego, ale także okazją do nawiązania kontaktów z ekspertami z branży oraz udziału w innowacyjnych projektach technologicznych.

Maksymilian Maślanka, dzięki swojej determinacji i pasji do nauki, wyróżnił się na tle innych kandydatów. Jego dotychczasowe osiągnięcia w nauce jak również aktywny udział w projektach badawczych oraz Kole Naukowym „Inżynier XXI wieku”, zyskały uznanie komisji stypendialnej. Przyznane stypendium pozwoli mu na dalszy rozwój, otwierając przed nim nowe możliwości kariery zawodowej.

Gratulujemy Maksymilianowi Maślance tego znaczącego wyróżnienia i życzymy dalszych sukcesów w realizacji jego ambicji zawodowych i naukowych.