Otwarte Laboratoria 2024

Data: 25.09.2024 Kategoria: Wydarzenia
W poniedziałek 23 września 2024 rozpoczęło się wydarzenie pod nazwą "Otwarte Laboratoria 2024", organizowane specjalnie dla uczniów szkół średnich, zainteresowanych nauką.
Organizacja spotkania z nauką w laboratoriach stała się już tradycją. Do tej pory zorganizowano już 12 edycji tego wydarzenia, które z każdym rokiem cieszy się coraz większym zainteresowaniem. W laboratoriach UBB uczniowie mogli zobaczyć na czym polega praca naukowca, poznać metody badawcze, a także samemu wykonać doświadczenia pod okiem pracowników naukowych i laboratoryjnych oraz studentów Uniwersytetu Bielsko-Bialskiego.
Przez cały tydzień prezentujemy nasze laboratoria oraz prace wykonane w ramach działalności koła naukowego.