ENERGETAB 2024

Data: 17.09.2024 Kategoria: Konferencje

W dniu dzisiejszym rozpoczęły się 37 Międzynarodowe Energetyczne Targi Bielskie ENERGETAB 2024 orgaznizowane przez ZIAD Bielsko-Biała. Uważane są za jedno z największych i najważniejszych wydarzeń tego typu w Europie Środkowej. W tym roku zarejestrowano ponad 450 wystawców z całego świata. Podczas targów prezentowane są najnowsze produkty, technologie i innowacje związane z sektorem energetycznym.

pf05.webp

Także my jesteśmy podczas targów ENERGETAB prezentując ofertę edukacyjną Wydziału Budowy Maszyn i Informatyki UBB przedstawiając możliwość podjęcia nauki na nowoczesnych kierunkach studiów, takich jak: automatyka i robotyka, mechatronika, mechanika i budowa maszyn, informatyka, zarządzanie i inżynieria produkcji oraz eksploatacja pojazdów. Nasze stoisko cieszy się dużym zainteresowaniem, ponieważ odwiedzające nas osoby mogą porozmawiać z wykładowcami oraz studentami poznając praktyczne aspekty kształcenia i perspektywy kariery w dynamicznie rozwijających się branżach technicznych.